teledyski

Produkcja teledysków to nie tylko nasza praca, ale także ogromna pasja.

W każdy projekt i każdy videoclip wkładamy całe swoje serce i dopracowujemy każdy detal. Tworzymy teledyski zarówno dla polskich jak i zagranicznych muzyków. Nie stanowi dla nas problemu produkcja videoclipu w dowolnym miejscu na całym świecie.

Realizujemy teledyski zarówno na zlecenie wytwórni muzycznych jak i pojedynczych artystów. Zajmujemy się pełną produkcją videoclipów. Od napisania scenariusza poprzez produkcję, montaż i korekcję barwną całego filmu. Wiemy jak ważny jest harmonogram, dlatego czas realizacji naszych muzycznych produkcji to najczęściej 10 dni od ostatniego dnia zdjęciowego.

Każdy teledysk do odrębna historia, która została stworzona dla konkretnego utworu muzycznego. Dlatego po otrzymaniu utworu, piszemy do niego scenariusz i określamy styl w jakim zostanie nagrany. Bywa też tak, że artysta ma już swoją wizję na videoclip i wtedy wspólnie ustalamy jego realizacje.

Oni już nam zaufali

NEWS

Półmaraton Warszawski

1

Jesteśmy jednym z podwykonawców odpowiedzialnych za realizacjie i transmisje na żywo z Warszawskiego Półmaratonu

Otwarcie Muzeum w Warszawie

1

25 marca zajmowaliśmy się realizacją oświetlenia podczas koncertów towarzyszących otwarciu nowego Muzeum w Warszawie

Lech Wałęsa na żywo z Olsztyna

1

Mieliśmy przyjemność zająć się transmisją na żywo ze spotkania  byłego prezydenta Lecha Wałęsy które odbyło się z mieszkańcami Olsztyna w hotelu Omega

Tu jesteśmy

© 2017 Emovies. All Rights Reserved. Designed By Xart

Please publish modules in offcanvas position.